Autoelektrik
Tööpakkumise number #790290

1
Rudus AS
Lagedi, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • tööülesanneteks on raskeveokite ja betoonitehnika elektritööd ja  diagnostika.

Ootused kandidaadile

  • varasemat töökogemust elektrikuna või vastavat erialast haridust
  • Hüdraulika ja elektrisüsteemide töö tundmist
  • kohusetundlikkust, korrektsust ja head suhtlemisoskust
  • eesti keele oskust suhtlustasandil
  • head füüsilist vormi

Ettevõte pakub Sulle omalt poolt kohapealset väljaõpet, sõbralikku ning toetavat meeskonda, stabiilset töösuhet ja konkurentsivõimelist töötasu.

Töökoht hästi varustatud soojas töökojas, vajadusel ka töö objektil.

Tööaeg: E-R 8.00 – 16.30

Lisainfo

Jaan 5062954 või Jaan.Ney(at)rudus.ee

Tööpakkumise number
#790290

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
MEHAANIK (VIIMSIS) Signamar OÜ
1500 - 2500 €/kuus
MEHAANIK (VIIMSIS) Signamar OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2 UUS
2 p. tagasi
MEHHATROONIK / HOOLDUSTEHNIK Baltic Clean OÜ
2 UUS
2 p. tagasi
MEHHATROONIK / HOOLDUSTEHNIK Baltic Clean OÜ • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
HOOLDUSTEHNIK Sami Masinakeskus OÜ
HOOLDUSTEHNIK Sami Masinakeskus OÜ • Harjumaa
Saue
HOOLDUSELEKTRIK Hooldusmeister OÜ
5 päeva jäänud
HOOLDUSELEKTRIK Hooldusmeister OÜ • Harjumaa