Automehaanik ja Elektrik – diagnostik

TRADILO OÜ

Tööpakkumise number

577977

TRADILO OÜ Automehaanik ja Elektrik – diagnostik

Töö kirjeldus

• Sõidukite hooldus, remont ja teenindamine
• Tehniliste probleemide tuvastamine ning lahenduste kommunikeerimine kliendile
• Vajadusel erinevate jooksvate ülesannete täitmine üldiste tööprotsesside sujuvuse tagamiseks

Nõudmised kandidaadile

• Varasem töökogemus antud valdkonnas või erialane haridus
• Autode üldehituse põhjalik tundmine
• Sulle meeldib tehnika ja autod
• Iseseisev mõtlemisvõime ning leidlikus probleemide lahendamisel
• B-kategooria juhilubade olemasolu
• Hea eesti keele oskus
• Inglise keelest arusaamine tehniline kirjandusega töötamiseks
• Iseloomult oled korrektne ja kohusetundlik

• Täis või osalise ajaga stabiilset tööd kaasaegses töökeskkonnas
• Motiveerivat ja töötulemustest sõltuvat töötasu
• Juhendamist ja tööalaseid koolitusi
• Professionaalset ning toetavat meeskonda
• Häid töövahendeid
• Toetame sportimisvõimalusi ja pakume muid ettevõttepoolseid soodustusi

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2019
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2019
Soovin kandideerida

TRADILO OÜ

Tradilo OÜ on usaldusväärne partner autoomanikele. Tegutseme Haapsalus juba pea veerand sajandit ning oleme sõidukite täisteenust pakkuv ettevõte. Oleme KIA, Renault ja Dacia ametlik esindus Läänemaal.

Vaatan ettevõtte profiili