Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #534973

Autodiagnostik (viimsi)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõiduautode, maasturite ja kaubikute diagnostika, elektritööd, hooldus ja remont

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus erialal vähemalt 3 aastat. Eesti keele oskus.

Tulemustasu vastavalt tehtud tööle, mitmekülgset tööd, positiivset ja töökat kollektiivi.

Tööpakkumise number
#534973

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
15. mai 2018

Tallinna ja Viimsi valla piirlil Carstop kaubamärgi all tegutsev autoremonditöökoda

Vaata rohkem