Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #734053

Autode pesija Merimetsa ja Ülemiste Jazzi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Sõidukite sise- või välispesu.
- Pesula tehnoloogia kasutamine efektiivsemate töötulemuste saavutamiseks.
- Pesula ja töövahendite korrashoid ning puhastamine.
- Внутренняя или внешняя мойка автомобилей.
- Использование технологий мойки для достижения эффективных результатов.
- Содержание мойки в чистоте.

Ootused kandidaadile

- Sind motiveerivad puhtad ja säravad autod?
- Tuled toime tööalase rutiiniga?
- Tahad olla osa nooruslikust meeskonnast?
- Чистые машины мотивируют вас?

- Владеешь эстонским языком?
- Вы справляетесь с рутиной работой?
- Хотите стать частью нашей команды?

Ettevõte pakub

  • Firmasisest arengu- ja karjäärivõimalust.
  • Suurepäraste töötulemuste
    korral preemiat.
  • Motiveerivat tulemustasu.
  • Paindlikku töögraafikut.
  • Võimalus valida sobilik asukoht töötamiseks.
  • Väljaõpet oma ala parimatelt ning täiendavat väljaõpet töö käigus.
  • Firmasiseseid ühisüritusi.
  • Firmasiseseid koosolekuid töötulemuste parendamiseks.
  • Развитие внутри фирмы и возможности карьеры.
  • Премия за хорошую работу.
  • Мотивационная система оплаты.
  • Гибкий график работы.
  • Обучение на месте.
  • Совместные мероприятия.

Tööpakkumise number
#734053

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2021

OÜ Express pesulad on loodud nõudlike väikesõidukijuhtide teenindamiseks, kes vajavad mõistliku hinnaga kiirteenust oma sõiduvahendi puhtuse ja tehnilise korrasoleku tagamiseks.

Vaata rohkem