Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #311201

AUTODE MÜÜGIKONSULTANT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Autode müük on mitmekesine protsess ja müügikonsultandi osa selles on väga oluline. See on aktiivne müügitöö klientidega. Nõustamine autoostul, müügipakkumiste koostamine, proovisõitude tegemine, kontakti hoidmine - need annavad võimaluse ära kasutada oma klienditeenindus- ja müügioskusi. Lisaks klientidele on müügikonsultandi partneriteks liisingettevõtted. Konsultant kooskõlastab ka autode ettevalmistamiseks vajalikud toimingud hoolduses, teostab auto loovutamisega seotud tegevused ja osaleb kliendisuhete hoidmises nii personaalse tagasiside kui ürituste kaudu. Kõike seda rahulolevalt naeratavate klientide nimel.

Ootused kandidaadile

Sobid sellele tööle, kui

  • Oled piisavalt elukogenud (oled oodatud kandideerima ka siis, kui oled vanem kui 40 eluaastat);
  • Oskad ja tahad teha tehnikaga seotud müügi- ja klienditeenindustööd;
  • Sulle sobivad ühtviisi hästi nii kirjutamine, telefonisuhtlus kui ka klientide teenindamine ja nõustamine müügisaalis ning vastutusrikaste müügiläbirääkimiste pidamine;
  • Oskad oma aega erinevate tegevuste vahel jagada ning tunned rõõmu mitmekülgsest ja pingelisest tööst, mida kroonivad tulemused;
  • Saad ühtviisi hästi hakkama eri kultuuridest pärit klientidega kasutades seejuures hõlpsasti ka tema emakeelt või lihtsamini mõistetavat võõrkeelt;
  • Ühendad endas iseseisvuse ja koostöövõime ning asjalikkuse ja loovuse;
  • Oled tulvil positiivset energiat ja näed pakutavas ametis väljakutset pikaks ajaks.

  • Moodsat ja kaasaegset töökeskkonda uues arenevas piirkonnas;
  • Töökohta, kust nii kesklinna kui Piritale jõudmine võtab vähem kui kümme minutit.
  • Võimalusi eneseteostuseks ja –tõestuseks.
  • Põnevaid ja arendavaid koolitusi;
  • Töökohta, kus oma inimestest hoolitakse ja toetavat meeskonda
  • Tulemusliku töö eest korralikku tasu.

Tööpakkumise number
#311201

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2013

Mustakivi Auto on 2008 aastal tegevust alustanud Toyota ametlik edasimüüja ja volitatud teenindusettevõte Eestis. Tegemist on Eesti kõige uuema ja kaasaegseima Toyota nõuetele vastava esindusega. Ettevõtte põhitegevuseks on uute ja kasutatud autode müük, sõidukite hooldus-, remondi-, kere- ja värvitööd. Mustakivi Auto AS on Baltikumi ühe suurima ja edukama, autoettevõtteid koondava, Elke Grupi tütarettevõte. Mustakivi Auto AS on tunnustatud erakordselt hea klienditeeninduse eest nii müügi- kui ka müügijärgsete teenuste valdkonnas ja pälvinud Toyota Ichiban 2012 auhinna kui parima klienditeenindusega Toyota edasimüüja Eestis.

Vaata rohkem