Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635127

Autode müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 13. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:26. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

Møller Auto Mustamäe meeskonda on oodatud suurepärase suhtlusoskusega

MÜÜGIKONSULTANT

kellele usaldada meie olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja aktiivne uute klientide leidmine, klientidega läbirääkimiste pidamine ja pakkumiste koostamine, autode tellimine, üleandmine ning dokumentatsiooni korrektne vormistamine.

Ootused kandidaadile

OLED SUUREPÄRANE KANDIDAAT, KUI
Sinu kirg on autod ja oled juba mõnda aega tundnud huvi automaailma vastu
Sa oled varasema aktiivse müügitöö kogemusega
Sa oled positiivne, elujaatav, hea müügivaistuga, proaktiivne ja sihikindel
Sul on suurepärane eesti keele oskus ja suhtlustasandil vene ning inglise keele oskus
Sa oled omandanud B-kategooria juhtimisõiguse

Omalt poolt pakume kokkuhoidvat meeskonda, põhjalikku koolitusprogrammi, vaheldusrikast tööd, toredaid ühisüritusi kolleegidega ja ettevõtte soodustusi.

Tööpakkumise number
#635127

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem