Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #303263

Autode ja rasketehnika lisasoojendite müügijuht

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Autoterm lisasoojendite ning lisatarvikute teenindav jae- ja hulgimüük. Sinu tulevase töö sisuks on olla usaldusväärseks partneriks ja heaks sõbraks meie klientidele, läbi otsekohtumiste juhtida nõuandvaid müügiprotsesse, leida kliente ja sõlmida uusi koostöölepinguid, teostada järelteenindust, tagada kliendiga vastastikune pikaajaline koostöö. Klientide nõustamine ja teenindamine ka telefoni teel. Osaleda aktiivselt eesti auto-tehnika, maa- ja ehitusmessidel.

Nõudmised kandidaadile

Oskus esitleda iseennast, ettevõtet ja müüdavat toodet konkurentsitingimustes.
Kui Sul on tehnilist teadmist ja huvi, tunned aktiivmüügikunsti, oled töökas, korrektne ja usaldusväärne, positiivse ellusuhtumisega, valdad nii eesti kui vene* keelt, tunned arvutit lõppkasutaja tasemel ja sul on soov end professionaalselt edasi arendada, siis oled just õige inimene kandideerima.
* vene keele valdamine kõnes on tööks vajalik
B-kategooria juhiluba ja rahulik sõidustiil
NB! Kasuks tuleb eelnev müügikogemus, eesmärkidele suunatud mõtlemine, esinemis- ja läbirääkimisoskus

Põhi- ja tulemuspalka. Arvutit, töösõitudeks ametiautot. Pakume tootekoolitust Tallinnas ja Riias.
Meil on preemiasüsteem, mis on fokusseeritud tulemuslikkusele. Kui oled olnud töökas, siis oled ka edukas.

Lisainfo

Karjäärivõimalus kasvavas ettevõttes. Peame oluliseks töösse tõsist suhtumist. Meilt saadud väärtuslikke kogemusi ei ole võimalik mõõta rahas, samas töö eest makstav tulemustasu on konkurentsivõimeline. Iga väljateenitud euro saab õigeaegselt tasutud.
Tööleasuja võib esimestel kuudel töötada kodukontoris. Kuni sügiseni pole vajadust igapäevaselt firma kontoris töötada. Kontor hakkab sügisest asuma Tallinnas.

Tööpakkumise number
#303263

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Brutopalk: Alates 600 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. mai 2013
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2013
Lisainfo palga kohta:
ülemist palgapiiri tegelikult ei ole

Hotline OÜ on PLANAR, BINAR ja TEPLOSTAR autonoomsete õhkkütte- ja vedelikkütteseadmete esindaja Eestis.
Pakume klientidele ja edasimüüjatele kvaliteetseid eelsoojendus tooteid. Varustame oma kliente eespool nimetatud toodete varuosade ja lisatarvikutega.
Eesti turul oleme uued tegijad ja soovime klientidele pakkuda suuremat ja soodsamat valikut leitavatest eelsoojendus süsteemide nimekirjast.
Uus hooaeg seisab ees ja sellega seoses otsime ettevõttesse väljakutset otsivat, tehnikahuvilist müügijuhti.
Särava olekuga väljakutse vastuvõtja saab tööga seoses palju suhelda ja liikuda.

Vaata rohkem