https://www.cvkeskus.ee/358867

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Autode ja rasketehnika eelsoojendite müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358867

Tööpakkumise number

358867

Töö kirjeldus

Autoterm eelsoojendite ning lisatarvikute jae- ja hulgimüük. Müügijuhi töö sisuks on olla usaldusväärseks partneriks meie klientidele, läbi otsekohtumiste juhtida nõuandvaid müügiprotsesse. Leida uusi kliente ja sõlmida koostöölepinguid, teostada järelteenindust, tagada kliendiga vastastikune pikaajaline koostöö. Klientide nõustamine ja teenindamine ka telefoni teel. Osaleda aktiivselt auto, tehnika, maa- ja ehitusmessidel.


Nõudmised kandidaadile

oskus esitleda pakutavat toodet tihedas konkurentsitingimustes. Müügikogemus. Kui Sul on tehnilist teadmist ja huvi, tunned aktiivmüügikunsti, oled töökas, korrektne ja usaldusväärne, positiivse ellusuhtumisega, valdad nii eesti kui vene* keelt, tunned arvutit lõppkasutaja tasemel ja sul on soov end edasi arendada, siis oled just see õige inimene kandideerima.
* vene keele valdamine kõnes on tööks vajalik. B-kategooria juhiluba.


Ettevõte pakub

põhi- ja tulemuspalka. Tööks vajalikke vahendeid.
Pakume tootekoolitust Lätis, Rootsis, Soomes ja Venemaal.
Avatud olekuga väljakutse vastuvõtja saab tööga seoses palju suhelda ja liikuda. Seepärast võib tööleasuja esimesel poolaastal töötada ka kodukontoris või komandeeringus olles.


Lisainfo

Karjäärivõimalus kasvavas ettevõttes. Peame oluliseks töösse tõsist suhtumist. Meilt saadud väärtuslikke kogemusi ei ole võimalik mõõta rahas, samas töö eest makstav tulemustasu on konkurentsivõimeline. Iga väljateenitud euro saab õigeaegselt tasutud.
Tööleasuja võib esimestel kuudel töötada kodukontoris. Kuni sügiseni pole vajadust igapäevaselt firma kontoris töötada. Kontor hakkab sügisest asuma Tallinnas.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
10. november 2014
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 600 EUR kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Hotline OÜ on PLANAR, BINAR ja TEPLOSTAR autonoomsete õhkkütte- ja vedelikkütteseadmete esindaja Eestis.
Pakume klientidele ja edasimüüjatele kvaliteetseid eelsoojendus tooteid. Varustame oma kliente eespool nimetatud toodete varuosade ja lisatarvikutega.
Eesti turul oleme uued tegijad ja soovime klientidele pakkuda suuremat ja soodsamat valikut leitavatest eelsoojendus süsteemide nimekirjast.
Uus hooaeg seisab ees ja sellega seoses otsime ettevõttesse väljakutset otsivat, tehnikahuvilist müügijuhti.
Särava olekuga väljakutse vastuvõtja saab tööga seoses palju suhelda ja liikuda.