Värsked tööpakkumised

Auditi konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 570065

Tööpakkumise number

570065

Töö kirjeldus

Aktiivne osalemine audiitorteenuste osutamisel, sealhulgas klientide nõustamine, auditiprotseduuride teostamine ja dokumenteerimine.

Nõudmised kandidaadile

Hea eesti ja inglise keele valdamine nii kõnes kui kirjas;
Kõrgem- või eriharidus finantsvaldkonnas;
Hea arvuti kasutamise oskus (MS Office programmid, teksti- ja andmetöötlusoskus Windows keskkonnas);
Soov end erialaselt täiendada ja areneda.

Soovituslikud isiksuse omadused:
Avatus ja koostöövalmidus;
Hea suhtlemis- ja väljendusoskus nii kõnes kui kirjas;
Hea analüüsivõime;
Kohusetundlik suhtumine tööülesannetesse;
Täpsus ja põhjalikkus.

Kasuks tulevad:
Eelteadmised audiitortegevusest;
Täiendav võõrkeele oskus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
Motiveerivat töötasu;
Sõbralikku kollektiivi ja professionaalset töökeskkonda;
Vaheldusrikast tööd ja arenguvõimalusi;
Erialaseid koolitusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
18. detsember 2018

Villems & Partnerid OÜ asutati augustis 2007.a., on kantud audiitoräriühingute nimekirja ja omab tegevusluba tegutsemiseks audiitorühinguna (tegevusluba nr. 80).
Tulenevalt audiitoräriühingu staatusest on büroo tegevusaladeks auditeerimine ja sellega seonduv äritegevus.
Büroo koosseisus on hetkeseisuga 3 vandeaudiitorit - Toomas Villems, Tiina Maalinn ja Kristi Luite.

Püüame pakkuda oma klientidele igakülgselt kvaliteetset teenust, mis baseeruvad ühelt poolt põhjalikel teadmistel auditeerimisstandarditest, Eesti finantsaruandluse standardist, maksustamisest ja äriõigusest ning teiselt poolt kogemustel erinevatesse tegevusvaldkondadesse kuuluvate klientide auditeerimisel ja nõustamisel.