Värsked tööpakkumised

Audiitori assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 454579

Tööpakkumise number

454579

Töö kirjeldus

Audiitorfirma pakub tähtajalise töölepinguga ajutist tööd audiitori assistendile. Tööle asumise ajaks on 01.03.2017 ja töölepingu lõppemise tähtaeg on 31. mai 2017.
Töö sisuks on osalemine auditi töövõtumeeskonnas vandeaudiitori assistendina. Suur osa tööst toimub kliendi tegevuskohas, mis tähendab väljasõite üle terve Eesti (keskmiselt kolmel-neljal päeval nädalas). Osaliselt on ka kodus töötamise võimalus.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

- baasteadmised raamatupidamisest (eelnev auditeerimise kogemus ei ole nõutav);
- finantsaruannete lugemise oskus;
- arvuti kasutamise oskus;
- nõutav on isikliku sülearvuti olemasolu;

Kokkupuuted avaliku sektori raamatupidamisega tulevad kasuks.

Ettevõte pakub

Pakume:

- huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
- sõbralikku ja abivalmis meeskonda;
- konkurentsivõimelist töötasu;

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2017

AMC Audit OÜ on audiitorettevõtja, mis alates 1991. aastast tegeleb audiitor- ja raamatupidamisteenuste osutamisega.