Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #304235

Au Pair / Lapsehoidja

CVKeskus.ee klient
USA
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Programmi nimetused:
Au Pair in America programm
Au Pair Extraordinaire programm
Au Pair EduCare programm

Peamised töökohustused:

  • 45 tundi lapsehoidmist nädalas / 30 tundi EduCare programmis puhul
  • Lastega mängimine, nende järelt ja nendega koos koristamine, aktiivne lapsehoidmine
  • Vajadusel laste sõidutamine autoga kooli ja koolivälistele üritustele (trennid, jms)

Ootused kandidaadile

  • Autojuhilubade olemasolu
  • Soov lapsi hoida
  • Vähemalt 200 tundi lapsehoidmise kogemust viimase 3'e aasta jooksul
  • Keskhariduse olemasolu või kutseharidus keskhariduse baasil
  • Inglise keele oskus suhtlustasandil
  • Tahe veeta 12 kuud elades perekeskses keskkonnas

Ettevõte pakub

  • US$195,75 nädalas / ~ US$10 000 aastas
  • 4 päevane koolitusprogramm New Yorgi lähedal asuvas hotellis (programmi poolt majutus ja toidlustus)
  • Lennupiletid Tallinnas New Yorki ja sealt edasi pereni
  • 3 tundi nädalas õppimisvõimalusi õppe-perioodil (Kuni US$500 õppekompensatsioon / kuni US$1000 EduCare programmi puhul)
  • Oma tuba + toidlustus pere poolt
  • 2 nädalat puhkust taskuraha säilimisel
  • J-1 Viisa säilumisel võimalus programmi 12 kuu võrra pikendada
  • Tervise ja kohustuste kaitse kindlustus
  • 13's kuu Reisimiseks

Lisainfo

Au Pairid ei maksa programmitasu enne, kui nad on endale pere leidnud ja viisa on ka olemas. Meie ei võta intervjuu-, nõustamise- ja dokumenditasu.
Programm tagab viisa taotluseks vajalikud dokumendid ning meie poolt on igakülgne nõustamine enne ja vajadusel ka pärast USAsse minemist.

Au Pair in America on 100% web-keskne süsteem. Tulevased au pairid saavad oma web-keskkonnas jälgida reaalselt, mis toimub nende paberitega ning
millised pered neist huvitatud on.

Au Pair in America eesmärk on tagada au pairide igakülgne heaolu!

Tööpakkumise number
#304235