Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #346496

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

andmete sisestamine ja andmebaasi parandamine
arvete sisestamine
dokumentatsiooni korrastamine

Ootused kandidaadile

algteadmised raamatupidamisest
arvutioskus
kohusetundlikkus ja usaldusväärsus
rutiinitaluvus
täpsus
väga hea eesti keele oskus
soome keele oskus suhtlustasemel

Ettevõte pakub

sõbralikku kollektiivi
võimalust töötada arenevas ja perspektiivikas ettevõttes
palka vastavalt kokkuleppele

Tööpakkumise number
#346496

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
4. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
20. juuni 2014

Simeon Transport OÜ pakub kvaliteetseid ja professionaalseid lahendusi veeldatud tööstusgaaside, vedelkütuste, vedelate keemiatoodete ning muude vedelike transpordi alal.
Simeon Transport OÜ kuulub Kiitosimeon Oy kontserni, mis on üks suurimaid ADR-vedude teostajaid Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.

Vaata rohkem

Assistent