Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #695222

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Haldad müügitellimusi, sh: võtad vastu ja sisestad tellimusi majandustarkvarasse Directo

  • Määrad tarneaegu

  • Kinnitad tellimusi

  • Koostad ja saadad välja arveid

  • Suhtled igapäevaselt klientidega ning vastad päringutele

  • Tagad andmete olemasolu ja õigsuse majandustarkvaras ning muudes andmebaasides

  • Ennetad probleemsete olukordade tekkimist ja nende ilmnemisel osaled aktiivselt lahendamises ning infovahetuses

  • Teed koostööd teiste osakondadega ning Moreki üksustega 6 riigis

Ootused kandidaadile

  • Oskad iseseisvalt oma tööd ja aega juhtida

  • Oled süsteemne, hea multitaskija, täpne detailides ja hea numbrimäluga

  • Mõtled objektiivselt ja oskad näha suurt pilti

  • Tunned Excelit algtasemel – oskad kasutada tabeleid, leida vajalikku infot ning kasutada lihtsamaid valemeid

  • Valdad eesti keelt vähemalt B2 ja inglise keelt B1 tasemel; vene ja soome keele oskus tuleb kasuks

  • Huvitud antud tööst ning näed end sellel ametikohal ka lähiaastatel

Ettevõte pakub

  • Põhipalka ja korralikke töövahendeid

  • Iga-aastast puhkust ettevõtte kulul soojal maal

  • 70% palga kompenseerimist kolme esimese haiguspäeva korral

  • Lisapuhkust staažilt

  • Toredat ja sõbralikku meeskonda

Tööpakkumise number
#695222

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Assistent