Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343918

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kas ka Sina tunned, et tahad oma suve kasulikult veeta?
Otsid koolipraktika tegemiseks sobivat kohta?
Soovid saada kasulikku kogemust või hoopistükkis leida päris töökohta?
Kui vastasid jah, siis ära kõhkle ja anna meile endast kiirelt teada!

Ootused kandidaadile

Oled oodatud meile tööle suviseks perioodiks, kui oled kiire, täpne ja kohusetundlik.
Peaksid valdama vabalt eesti ja vene keelt.
Anname väljaõppe ja kogemuse ning saad enda proovile paneku nimel asuda osalise või täieliku tööajaga.

Ettevõte pakub

-sõbralikku tööõhkkonda ja toetavat meeskonda;
-tööd organisatsioonis, kus väärtustatakse inimest ja tema tööd;
-kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid;
-liitumise võimalust Spordiseltsiga, saad tasuta kui ka soodustingimustel sportimisvõimalusi;
-tublile töötajale lisaks palgale ka lisatasu.

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas, Lasnamäel, Taevakivi 7B.

NB! Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#343918

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
5. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
26. mai 2014

Kulinaaria OÜ on juhtiv Eestimaine toidutööstusettevõte, mis valmistab laias valikus maitsvaid valmistoite, salateid, magustoite, kondiitri- ja peolauatooteid.Lisaks pakub Gurmee Catering peokorralduse täisteenust. Tootmine asub Tallinnas ja annab tööd ligi 300 inimesele. Selveri Köök ja Gurmee Catering on Kulinaaria OÜ kaubamärgid.

Vaata rohkem

Assistent