Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643814

Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 900 €/kuus
Kuulutus sisestati: 9. märts 2020
Kuulutus aegub:23. märts 2020

Töö kirjeldus

Kandideeri meile, kui Sul on head teadmised kaasaegsest dokumendihaldusest; oskad koostada ja väljastada õendusteenuse arveid Haigekassale; oskad kasutada arvutiprogramme (MS Office); oled valmis selleks, et tööpäevad on vaheldusrikkad; oled hea koostöö- ja suhtlemisoskusega, täpne ja korrektne.

Ootused kandidaadile

Edukal kandidaadil on:

  • Kutseharidus bürootöös ja/või kutseoskused, mis on omandatud töötamise käigus
  • Töökogemus antud valdkonnas
  • Eesti keele oskus heal tasemel ja vene keele oskus suhtlustasemel
  • Arvutioskus (teadmised tööks vajalikul tasemel kontoritarkvara ja erialaste digitaalsete andmebaaside kasutamiseks)
  • Kasuks tuleb IS Liisa kasutamisoskus

Ettevõte pakub

Me pakume Sulle:
töötasu 900 eurot (bruto) kalendrikuus
puhkust 35 kalendripäeva aastas
3 tervisepäeva aastas
tööaega esmaspäevast reedeni 8 tundi
erialast täiendkoolitust
töötervishoiuarsti teenust
stabiilset töökohta ja väärtuslikku töökogemust

Lisainfo

Kandideerimissoovi koos CVga võib saata ka otse e-posti aadressile personal(a)iruhk.ee.
Lisainfot saab telefonil 5280300 või e-postil personal(a)iruhk.ee
Külasta meie kodulehte https://www.iruhk.ee/

Tööpakkumise number
#643814

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. märts 2020
Kuulutus sisestati:
9. märts 2020

Iru Hooldekodu on 1927 aastal asutatud Tallinna linna hoolekandeasutus, mis pakub ööpäevaringset hooldust ja õendusteenust eakatele klientidele.
Iru Hooldekodu on pidevalt arvenev organistatsioon.
Meie kollektiiv on töökas ja sõbralik ning muutustele avatud.

Vaata rohkem

Assistent