Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #633658

Assistent reklaami alal (kaubandusosakond)

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Lääne-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 3. jaanuar 2020
Kuulutus aegub: 1. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Sinu põhilised tööülesanded on:
- pildistada tooteid
- valmistada ette reklaamtrükiseid
- kodulehe ja sotsiaalmeedia haldamine

Ootused kandidaadile

Oled sobiv meeskonnaliige kui:
- oled positiivne, hea suhtlemisoskuse ja organiseerimisvõimega
- naudid uute ideede väljatöötamist ja kiiret elluviimist
- oled tekstiloomes osav ja sulle meeldib kirjutada
- tunned end sotsiaalmeediamaastikul nagu kala vees
- oled orienteeritud meeskonnatööle

Ettevõte pakub

Sind ootab:
- kokkuhoidva ja professionaalse meeskonna tugi sisseelamisel
- huvitav töö pidevalt arenevas ettevõttes
- kaasaegsed töötingimused
- võimalus kasutada täisvarustuses jõusaali koos saunadega

Tööpakkumise number
#633658

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2020

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma klientidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.

Vaata rohkem