Assistent- personalitöötaja
Tööpakkumise number #803816

1
Stell Eesti AS
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu põhilisteks ülesanneteks: Koostöö personalijuhi ja büroojuhi ning teiste allüksustega; regiooni dokumentide kogumine, süstematiseerimine ja säilitamine. Töölepingute vormistamine (sõlmimine, muutmine, lõpetamine) ja personaliarvestuse pidamine; töötaja registris toimingute tegemine; töötajate nõustamine personali puudutavates küsimustes. tööpakkumiskuulutuste vormistamine ja avaldamine, värbamisprotsessis osalemine; personali andmebaasi haldamine; esinduse büroo ja haldusküsimustega tegelemine.

Regiooni juhi assisteerimine ja abistamine muudes küsimustes.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on: kesk-eri või kõrgem haridus; eesti -ja vene keele oskus heal tasemel kõnes ja kirjas; B-kategooria juhiload. Kasuks tuleb varasem värbamise ja personalitöö kogemus. Töölepingu seaduse tundmine, personaliprogrammide Taavi ja Palk365 kasutamise oskus.

Pakume Sulle huvitavat ja vaheldusrikast tööd konkurentsivõimelises ettevõttes; arengu ja enesetäiendamise võimalusi; head töökeskkonda ja töökultuuri; professionaalset ja toetavat meeskonda; tervise- ja lisapuhkuse päevi.

Tööpakkumise number
#803816

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. september 2022
Kuulutus sisestati:
5. august 2022
Assistent- personalitöötaja Assistent- personalitöötaja

Stelli ajalugu algab aastaga 1995. Meie rahvusvahelise ettevõtte kogemustepagas on suur ja katab rohkem kui sadat aastat tänu ühiselt jagatud tarkustele ja oskustele ISS-iga, maailma ühe suurima puhastus- ja haldusteenuste ettevõtete grupiga, millesse kuulusime ligi 15 aastat. Stelli nime all tegutseme aastast 2020.

Täna on Stell ligemale 1500 töötajaga ettevõte, mis pakub kinnisvarakeskkonna juhtimise teenuseid kogu Eestis, omades esindusi suuremates keskustes: Tallinnas, Pärnus, Jõhvis, Tartus, Viljandis, Kuressaares ning Haapsalus. Stellil on juhtiv positsioon kinnisvara korrashoiu ja haldamise teenuseid osutavate firmade hulgas. Pakume erinevaid kinnisvaralahendusi rohkem kui 500 ärikliendile, lisaks haldame üle 300 korteriühistu üle Eesti.

Rohkem informatsiooni Stelli kohta leiad meie kodulehelt www.Stell.ee või Facebookist: https://www.facebook.com/Stelleesti/

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 p. tagasi
JUHATAJA ASETÄITJA VIRONIA KESKUSE SINSAY KAUPLUSESSE! LPP Estonia OÜ
3 p. tagasi
JUHATAJA ASETÄITJA VIRONIA KESKUSE SINSAY KAUPLUSESSE! LPP Estonia OÜ • Kohtla Järve / Jõhvi
Kohtla Järve / Jõhvi
nädal tagasi
TULE APOLLO KINO JÕHVI VAHETUSEVANEMAKS! Apollo Kino OÜ
TULE APOLLO KINO JÕHVI VAHETUSEVANEMAKS! Apollo Kino OÜ • Kohtla Järve / Jõhvi
VÄLIKORISTAJA Firelli haljastus OÜ
VÄLIKORISTAJA Firelli haljastus OÜ • Kohtla Järve / Jõhvi
4 p. tagasi
TURVATÖÖTAJA IDA-VIRU KESKHAIGLA Forus Security AS
4 p. tagasi
TURVATÖÖTAJA IDA-VIRU KESKHAIGLA Forus Security AS • Kohtla Järve / Jõhvi
VIP 1
2 näd. tagasi
PUHASTUSTÖÖDE ABITÖÖDEJUHATAJA Stell Eesti AS
1
PUHASTUSTÖÖDE ABITÖÖDEJUHATAJA Stell Eesti AS • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
Vaatan kõiki