Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #310334

ASSISTENT-MÜÜGISPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*nii ettevõtte assistenditöö kui ka ettevõtte koolituste müük uutele ja olemasolevatele klientidele
*koolitustega seonduvate tegevuste koordineerimine ja assisteerimine
*kodulehe haldamine ja osalemine koolituste arendamisel.

Ootused kandidaadile

*hea suhtlemis- ja veenmisoskus
*huvi müügitöö vastu
*eelnev müügitöö kogemus
*eeliseks on teadmised turunduse ja koolituse valdkonnast
*vajalik on hea arvutikasutamise oskus, eesti ja vene keele valdamine ning autojuhilubade olemasolu

eneseteostus- ja arenguvõimalusi ning heade tulemuste puhul väärilist töötasu

Lisainfo

CV ja motivatsioonikiri palun saatke e-posti aadressile inga(a)areserv.ee, märgusõna “TJO” või kandideerige cvkeskus.ee kaudu . Lisainfo konsultant Inga
Pillet’ilt tel 6115069.

Tööpakkumise number
#310334

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
5. juuni 2013

Ariko ReServi kliendiks on TJO Konsultatsioonid, mis on 1997. a. tegevust alustanud Eesti erakapitalil põhinev ettevõte. Tänaseks on ettevõttest saanud Eesti üks juhtivatest konsultatsioonifirmadest juhtimissüsteemide arendamise, strateegilise juhtimise ja tootmise efektiivsuse tõstmise alal. Valdav osa tegevusest on seotud konsultatsiooniprojektide läbiviimisega, lisaks viib ettevõte läbi avalikke ja organisatsioonisiseseid koolitusi. Vt www.tjo.ee.

Vaata rohkem