Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #456348

Assistent (lapsehoolduspuhkusel töötaja asendaja)

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte asjaajamise, dokumendihalduse ja infoliikumise korraldamine (telefon; e-post; post)
Töölähetuste ja ettevõtte külaliste reisiteeninduse korraldamine
Töötajate tervisekontrolli korraldamine
Tööajaarvestuse pidamine Monitor süsteemis
Vajalike bürootarvete ja -teenuste olemasolu tagamine

Ootused kandidaadile

Erialane haridus ja/või töökogemus assisteerimise vallas
Väga hea inglise ja eesti keele oskus
Täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus
Office tarkvara kasutamise oskus
Kasuks tuleb vene keele oskus

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi rahvusvahelises ettevõttes
Sõbralikku ja toetavat töökollektiivi
Sportimisvõimalusi Tervise Paradiisis

Tööpakkumise number
#456348