Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800090

Assistent kiiritusravi protseduuride osakonda

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ASSISTENTI KIIRITUSRAVI PROTSEDUURIDE OSAKONDA,

kes aitab kaasa osakonna igapäevase töö sujuvale korraldamisele.

Assistendi ülesanded on:

  • suhtlemine patsiendi ja omastega ning informatsiooni edastamine
  • telefonile vastamine ja kõnede suunamine
  • telefoni teel patsientide ravile või vastuvõtule kutsumine
  • osalemine patsientide osakonda vastuvõtmisel ja väljakirjutamisel
  • dokumentide registreerimine, postiringluse korraldamine, bürookaupade tellimine, tugiteenuste tellimuste haldamine
  • teiste abistavate ja koordineerivate ülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • väga head suhtlemisoskust ja võimet jääda rahulikuks ka pingelistes olukordades
  • kõrget eetilisust ja positiivset suhtumist kõikidesse inimestesse
  • eesti ja vene keele oskust
  • arvutioskust, julgust uute programmide õppimiseks
  • kesk- või kutseharidust

Meie pakume:
  • väärtuslikku ja vaheldusrikast töökogemust
  • tööalast väljaõpet ja tänapäevaseid töötingimusi
  • päevast tööaega E-R kl 8.00-16.00
  • 7 päeva lisapuhkust
  • töötasu 875 eurot (bruto)
  • regulaarset põhjalikku tervisekontrolli Regionaalhaigla arstide poolt
  • sportimisvõimalusi haigla spordiklubis ja soodustusi koostööpartnerite juures

Lisainfot jagab Nikolai Tover telefonil 617 1373.
Võtame ühendust töövestlusele kutsutud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#800090

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. august 2022
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem