Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627416

ASSISTENT-JUHIABI (Finnish/English)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma tiimi kiire taibuga,aktiivset ja abivalmis kontori töötajat.
Peamisteks tööülesanneteks on:
*Juhi abistamine erinevates tööga seonduvates valdkondades
*Erinevate raportite,dokumentide,aruannete koostamine ja haldamine
*Klientide professionaalne teenindamine ja kleindiandmebaaside haldamine
*Telefonisuhtlus,kirjavahetused klientide ja tarnijatega
*Jooksvate küsimuste operatiivne lahendamine
*Ettevõttesisese ja -välise info liikumise korraldamine
*Facebooki ja kodulehe haldamine
*Väikese kollektiivi personalitöö
*Töölähetused välismaale(messid,külastused...)

Ootused kandidaadile

*Ausus,täpsus,kohusetundlikkus,lojaalsus
*Väga hea suhtlemisoskus ja kiire õppimisvõime
*Väga hea/hea soome keele oskust nii kõnes kui kirjas
*Arvuti väga hea kasutamise oskus:internet, kontoritarkvara...

NB! Kui soome keele oskus puudub ,siis palun mitte kandideerida!

Kasuks tuleb:
*Inglis keele oskus
*Teadmised ja huvi pehme mööbli valdkonnas
*Isikliku sõiduauto olemasolu ja autojuhiload

Ettevõte pakub

*Stabiilset töösuhet töölepingu alusel
*Võimalus ellu viia oma parimad ideed
*Kaasa rääkida valdkonna arendamisel
*Sõbralikku ja toetavat väikest kollektiivi
*Mitmekülgset,pikaajalist ja intensiivset täiskohaga tööd Tallinnas(Miiduranna sadam)
*Tööaeg argipäeviti 8.00-16.30
*Kollektiivpuhkust suvel
*Hea töö eest head tasu

Tööpakkumise number
#627416

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
13. november 2019

Niemi Sofa Oü on pehmemööbliga tegelev ettevõte. Meie klientideks on skandinaaviamaad ja nende suuremad mööbliketid.Tootmine asub Viimsi ja Tallinna piiril Miiduranna sadamas.

Vaata rohkem