Värsked tööpakkumised

Assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 421153

Tööpakkumise number

421153

Töö kirjeldus

Hulgi-ja jaeklientidele info edastamine toodete kohta, huvitavate kampaaniate väljamõtlemine,
Kodulehele uudiste ja uute kaupade lisamine.
Klientide huvide analüüs
Sotsiaalmeedias konkursside jms. korraldamine

Nõudmised kandidaadile

Eesti keel emakeel, vene ja inglise keel mitte alla C1
Väga hea arvuti tundmine, oskus kiirelt trükkida
Oskus töötada Excelis, HTML ja graafilise disaini valdamine
Korrektsus ja kohusetundlikkus
Autojuhilubade ja auto olemasolu

Ettevõte pakub

Huvitavat ja mitmekesist tööd
Põhipalka ja töötulemustest sõltuvat lisatasu
Sõbralikku kollektiivi
Väljaõpet
Tööaeg E-R kell 08.00-16.30
Kaasaegsed ja suurepärased töötingimused

Lisainfo

Töö graafiku alusel.
Tööaeg E-R 10.00-19.00, L 10.00-17.00

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. mai 2016
Kuulutus sisestati:
2. mai 2016

Leigiv OÜ tegutseb Eesti turul juba 1992 aastast. Tegeleme lemmiklooma-ja kalastustarvete
hulgi-ja jaemüügiga.
Oleme mitmete tuntud brändide maaletoojad ja edasimüüjad, varustame kaubaga pea kõiki
lemmikloomatarvete kauplusi Eestis. Pakume kõike vajaminevat lemmikloomade ja lindude jaoks,
akvaristidele ja kalastajatele. Leigivile kuulub 7 Zoomaailma kauplust - Tallinnas, Tartus, Pärnus ja
Narvas.

Pakume tööd uues kaasaegses laos Peetri külas Reti tee 10 laotöölistele-.tõstuki-ja autojuhtidele, laotöölistele-komplekteerijatele