Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #613094
Kaugtöö võimalus

ASP.NET MVC / C# Full stack arendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa, kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Oleme pigem butiik kui kombinaat, hindame iga tiimiliikme panust meie pakutavate lahenduste väljatöötamisel. Sinu panuseks meie edusse on äriklientidele suunatud rätseplahenduste väljatöötamine, alustades relatsioonilisest andmebaasist kuni rakenduse vaadeteni. Selleks teed koostööd nii arhitektide, arendajate, disainerite ning klientidega.

Ootused kandidaadile

  • Sul on vähemalt 2 aastat kogemust sarnasel ametikohal?
  • omad kogemust ASP.NET MVC raamistiku kasutamisel?
  • valdad C# programmeerimiskeelt?
  • mõistad relatsiooniliste andmebaaside tööpõhimõtteid?
  • oled iseseisev, metoodiline ning suudad ka loovalt mõelda?
  • suhtled eesti ja inglise keeles?

Sel juhul kutsume Sind oma meeskonda!

Ettevõte pakub

Sind ootab:

  • sõbralik 15-liikmeline meeskond
  • hubane ja kaasaegne kontor Tallinnas, Kalamajas
  • huvitavad projektid väga erinevatest ärivaldkondadest
  • tööaeg vastavalt Sinu vajadustele

Lisainfo telefoni 53073011 teel, Brita Jakobson.

Tööpakkumise number
#613094

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. september 2019
Kuulutus sisestati:
14. august 2019

CV Keskuse klient Mindworks Industries on üle 20 aasta loonud tarkvaralahendusi klientidele väga erinevatest ärivaldkondadest kaubandusest tootmiseni. Klientidega kaasamõtlemine ja nende äriprotsesside parendamisse süüvimine on see, mis hoiab meid teravana ja fokuseerituna.

Vaata rohkem