Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #682205

Asfalteerija (masinajuht)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Asfalteerimis- ja teetööde teostamine ehitusobjektidel. Asfaldi paigaldamine laotajaga. Töös kasutavate masinate juhtimine (teerull, teefrees, väikelaadur, veeauto vms). Liiklusohutusnõuete järgimine.

Ootused kandidaadile

* B kategooria juhiluba
* Valmisolek töölähetuseks
* Pingetaluvus (füüsiline töö)
* Meeskonnatöö kogemus

Eelistatud on kandidaat, kelle on varasem töökogemus teedeehituse valdkonnas, C või T kategooria juhiluba.

Ettevõte pakub

Töötasu maksmine kindlal ajal ja vastavalt töötulemusele

Lisainfo

Tööle asumise aeg aprill 2021

Tööpakkumise number
#682205