https://www.cvkeskus.ee/682205

Töö kirjeldus

Asfalteerimis- ja teetööde teostamine ehitusobjektidel. Asfaldi paigaldamine laotajaga. Töös kasutavate masinate juhtimine (teerull, teefrees, väikelaadur, veeauto vms). Liiklusohutusnõuete järgimine.


Ootused kandidaadile

* B kategooria juhiluba
* Valmisolek töölähetuseks
* Pingetaluvus (füüsiline töö)
* Meeskonnatöö kogemus

Eelistatud on kandidaat, kelle on varasem töökogemus teedeehituse valdkonnas, C või T kategooria juhiluba.


Ettevõte pakub

Töötasu maksmine kindlal ajal ja vastavalt töötulemusele


Lisainfo

Tööle asumise aeg aprill 2021


Tööpakkumise number
#682205

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2021
Asfalteerija (masinajuht) Asfalteerija (masinajuht)

TREF AS

AS TREF (algselt Tartu Linna TREV) on 1972.aastal moodustatud ettevõte eesmärgiga remontida ja ehitada Tartu linna tänavaid. Alates 1993.a tegutseb ettevõte kohalikul erakapitalil põhineva aktsiaseltsina. Aastast 1995 on ehitatud tänavaid ka mujal Eestis ning paigaldatud asfaltbetoonkatteid Riigi Maanteeameti tellimusel. Praeguseks on Maanteeameti tellimusel teostatavad tee-ehitusobjektid kujunenud tähtsaimateks ettevõtte igapäevatöödeks. AS TREF peamisteks tegevusaladeks on maanteede, tänavate ja kõnniteede ehitus, hooldus ning remont; asfaltbetoonsegude tootmine, paigaldamine ja müük. Suuremad tööd ja tegemised saavad alguse Tartus, Teguri 55 asuvast tootmisbaasist. AS-l TREF asuvad osakonnad Kärknas, Tartu maakonnas (filleri tootmine) ja Ahtmes, Ida-Virumaal (asfalditehas). AS TREF on alates 2001.aastast juurutatud kvaliteedijuhtimissüsteem ISO9001, millele lisandus 2007.aastal keskkonnajuhtimissüsteem ISO14001. AS TREF on Eesti Asfaldiliidu, Eesti Ehitusettevõtjate Liidu liige.

Vaata rohkem

Asfalteerija (masinajuht)
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Asfalteerija (masinajuht)
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!