Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #685470

Asfalditööline, teetööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 1. veebruar 2021
Kuulutus aegub: 3. märts 2021

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on teetööd objektidel.

Ootused kandidaadile

  • tahe teha tööd;

  • töökogemus tee-ehituse valdkonnas;

  • valmisolek töölähetusteks üle Eesti;

  • valmisolek töötama õhtusel ja öisel ajal;

  • kohusetundlikus, pingetaluvus;

  • füüsilise töö tegemise valmisolek.

  • täiendavat väljaõpet koos võimalusega omandada mehhanismijuhi kategooria;

  • stabiilset töökeskkonda;

  • motiveerivat palgasüsteemi.

Tööpakkumise number
#685470

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. märts 2021
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2021

60 aastase kogemusega teedeehitusettevõte, mis kuulub AS Merko Ehitus gruppi. Tegevusvaldkondadeks on teede, sildade remont ja hoole, parklate ehitamine, asfaltbetooni tootmine ja asfaltkatete ehitamine. Teede labori teenused, teede pindamine, teehooldustööd ja väikesemahulised teetööd. Tallinna Teede AS labor on Eesti Akrediteerimiskeskuse (EAK) poolt akrediteeritud katselabor.

Vaata rohkem