https://www.cvkeskus.ee/500635

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Asedirektor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 500635

Tööpakkumise number

500635

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskona kogenud ja võimekat ASEDIREKTORIT põllumajanduskeskkonna- ja maamajandusanalüüsi ning võrgustikutöö tegevuste koordineerimiseks.

Sinu ülesanne on kavandada ja teostada organisatsioonis muudatused, mis parandavad PMK põllumajanduskeskkonnaseire ja uuringute osakonna, maamajanduse analüüsi osakonna ning maaelu võrgustikutöö osakonna tööprotsesside efektiivsust. Peamiseks vastutusvaldkonnaks on Eesti maaelu arengukava hindamistegevuste ja muude põllumajanduskeskkonda puudutavate uuringute ja analüüside ning riikliku maaelu ja innovatsioonivõrgustiku töö koordineerimine ja valdkondlik arendamine. Sinu südameasjaks on kujundada ja koordineerida koostööd (sh rahvusvahelist) ja paindlikkust ning avatust toetavat kultuuri nii meie asutuse siseste üksustega kui ka väliste partneritega.


Nõudmised kandidaadile

Ootame sind kandideerima, kui omad kõrgharidust, soovitavalt põllu- või maamajanduse või keskkonna erialal ning sul on ette näidata arvestatav inimeste ja protsesside juhtimise kogemus keskmises või suures organisatsioonis vähemalt 3 aastat. Sinu eesti keele oskus on kõrgtasemel, lisaks valdad vähemalt ühte vöörkeelt (soovitavalt inglise keelt) kesktasemel koos ametialase sönavaraga, sul on väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus. Sul on laialdased teadmised põllumajandusest ja maaelust, kasuks tulevad kogemused erinevete EL ja/või siseriiklike toetusskeemide rakendamise, andmetöötluse ja infosüsteemide valdkonnas. Tunned hästi juhtimispõhimõtteid ja oskad neid praktikas kasutada, oskad pleneerida tööprotsessi ning korraldada alluvate tööd. Oled edukalt kavandanud ja ellu viinud muutusi ning tõhustanud protsesse - sind iseloomustab analüütiline ja süsteemne mõtlemine, uuendusmeelsus, algatusvõime asjade käivitamisel ning sihikindlus nende lõpuleviimisel. Sind köidab rahvusvaheline koostöö, sul on positiivne hoiak ja võime innustada inimesi eesmärke saavutama. Lisaks nõuab töö juhina teisigi liidriomadusi - energiat, head otsustusvõimet, läbirääkimisoskust, ausust ja eetilisust.


Ettevõte pakub

PMK pakub sõbralikku ja arengule suunatud kollektiivi, huvitavat ja vastutusrikast tööd ning võimalust tõestada end liidri ja proffessionaalina muudatuste juhtimisel. Sa kuulud juhtimismeeskonda ning oled strateegilisel tasandil kaasarääkija rollis. Sul on võimalus osaleda asutuse tegevuskava ja eelarve koostamisel ning analüüsida selle elluviimist oma valdkonna lõikes. Oma tööga aitad kaasa maaelu arengule ja Eesti inimese ning parema elukeskkonna väärtustamisele.
Tähtaeg ja täpsem teave.
CV, motivatsioonikirja koos omapoolse tegevuskavaga valdkonna asedirektorina (pikkus kuni 2 lk) ning palgasoovi palume esitada Põllumajandusuuringute Keskuse personalispetsialistile e-posti aadressil lea.raidmaa(at)pmk.agri.ee märgusõnaga "asedirektor" hiljemalt 25.oktoobril 2017.a.Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2017
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2017

FIRMA NIMI PEIDETUD

Põllumajandusuuringute Keskus (PMK) on Maaeluministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnakson põllumajandusega seotud laboratoorsete analüüside ja põldkatsete teostamine,
põllumajanduskeskkonna ja põllumajandustootjate majandustegevuse seire ja uuringute läbiviimine, maaelu- japõllumajandustoetuste mõju hindamine ning riikliku maaelu- ja innovatsioonivõrgustiku
üksuse ülesannete täitmine.