Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #716242

Asbestieemaldaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

PAKUME TÖÖD ASBESTIEEMALDAJATELE!

Enamik töödest nn. “linjasaneeraus” töömaadel (vannitubade lammutus).
- seinte, põrandate lammutus ja lihvimine
- toruisolatsioonide eemaldamine
Objektid asuvad Helsingi, Espoo, Vantaa piirkonnas ja selle lähiümbruses.

NB! VÕIMALIK TEHA TÜKITÖÖD
Brutopalk 2500-5000€/kuus

Ootused kandidaadile

- kehtiv tööturvalisuuskaart
- asbestitööde tunnistus
- eelnev töökogemus antud valdkonnas
- kasuks tuleb soome keele oskus

Ettevõte pakub

- nõuetele vastavat tööriietust ja isikukaitsevahendeid
- kaasaegseid tööriistu
- erinevaid täiendkoolitusi
- vajadusel aitame elamispinnaga
- lepingule ja võimetele vastavat töötasu

Lisainfo

Kaspar Kork
+358 400 324 298
kaspar(at)mrpartners.fi

Tööpakkumise number
#716242

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 2500 - 5000 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. august 2021
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2021

M.R. Partners Oy on kiirelt arenev ettevõte, mis tegeleb asbesti- ja lammutustöödega.
Oleme tegutsenud Soome ehitusturul alates 2009. aastast.
Soome asbesti ettevõtete liidu liige (SAP-Ry) alates 2015. aastast.
Kõrgeim krediidireitingu tase AAA (Bisnode 2019)

Vaata rohkem