https://www.cvkeskus.ee/691206

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #691206

Asbestieemaldaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd Soomes asbestieemaldajatele


Ootused kandidaadile

  • Töötahe;
  • Oled läbinud asbesti töö kursuse ja on olemas selleks tööks vajalikud paberid;
  • Vajalik eesti keele oskus

 

Kasuks tuleb:

soome keele oskus ning varasem töökogemus.


Ettevõte pakub

Pakume kindlat palka vastavalt Soome TES-ile.


Oleme noor ambitsioonikas ettevõte ja pakume heale töömehele motiveerivat töötasu ja arenguvõimalust.


Tööpakkumise number
#691206
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Asbestieemaldaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!