Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670883

ASBESTI LAMMUTAJATELE

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd Soomes kogemustega ASBESTI LAMMUTAJATELE ehitusobjektidel (Nõutav Asbesti lammutustööde koolitus).

Ootused kandidaadile

- vajalik Asbesti lammutustööde koolituse läbimise tunnistus,
- vajalik eelnev töökogemus nõutud alal,
- soome või inglise keele oskus suhtlustasand

- oma auto kasutamise võimalus

EELDAME:
- postitiivsust
- tugevat töötahet
- motiveeritust
- karskeid eluviise (sinasõprus alkoholiga EI TULE KASUKS)

KASUKS TULEB:
- Soomes kehtiva tööturvakaardi olemasolu
- jooniste lugemisoskus
- Soomes töötamise kogemus.

Ettevõte pakub

- Soome standarditele vastavat palka
- vajadusel organiseerime majutuse
- vajadusel abistame nõutavate ohutuskaartide koolitustele registreerimisel

Lisainfo

NB! PALUN ÄRA KANDIDEERI, KUI SUL PUUDUB KONKREETNE TÖÖKOGEMUS NÕUTUD ALAL ning VASTAV KOOLITUS!

Tööpakkumise number
#670883

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 2500 - 3000 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. november 2020
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem