Värsked tööpakkumised

Asbesti eemaldaja - Soome

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 464850

Tööpakkumise number

464850

Töö kirjeldus

Pakume tööd Soomes Uusimaa piirkonnas asbesti eemaldajatele

Nõudmised kandidaadile

- erialast töökogemust;
- Põhjamaades kehtivat tööturvalisusekaarti;
- soome keele oskus suhtlustasandil või hea inglise keel
- kandidaat peab olema EU kodanik.

Võimalusel saata CV soome keeles, kus on märgitud vähemalt 3 eelnevat töökohta.

Töötasu vastavalt Soome ametiala kollektiivlepingule ja vajadusel majutust.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. aprill 2017
Kuulutus sisestati:
17. märts 2017
Brutopalk:
Alates 14 EUR kuus

Aalto Henkilöstöpalvelut on Soome üks suuremaid personaliteenuseid pakkuv ettevõte. Meie personaliteenused hõlmavad tööjõu renti, vahendamist - ning otsevärbamist ehituse, -tööstuse - ja logistika valdkonnas. Avasime oma esinduse - Aalto Eesti OÜ- nüüd ka Tallinnas.