Arvutus-ja kontoritehnika müügikonsultant
Tööpakkumise number #825770

BÜROOMAAILM / Infotark AS
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa

Töö kirjeldus

Arvuti- ja kontoritehnika müügikonsultandi tööks on arvutus- ja kontoritehnika müük müügisaalis ning klientidelt tellimuste vastuvõtmine ja
pakkumiste tegemine.
Müügikonsultant hoolitseb ,et müügisaaliriiulid oleks kaubaga täidetud.
Vajadusel klientide külastamine

Ootused kandidaadile

Sul on huvi ja teadamised arvutustehnika vastu.
Oled särav suhtleja ja tahad tegeleda klientidele suurepäraste lahenduste leidmisega
Oled kiire mõtlemise ja tegutsemisega.
Sul on soov ennast antud valdkonnas pidevalt arendada
Sul on väga hea eesti( vähemalt tase B2) ja vene keele( vähemalt tase B2) oskus, inglise keele oskus suhtlustasandil on soovitav.
Vajalik B-kategooria juhtimisõigust

Võimalust töötada Eesti edukaimas kontoritarvete firmas ja õppida parimatelt müügiinimestelt. Ettevõttel täitus 30. tööaasta 16.10 .2022
Väga häid töö- ja puhketingimusi, puhkus suvisel ajal. Kauplus töötab E-R 9:00-18:00, Laupäevad- Pühapäevad ja riigipühad on vabad.
Müügi- ja tootekoolitust. Uuele töötajale mentor.
Töötasu saame maksta katseajal alates 1000 eurot bruto, mille lisandub lisatasu.

Lisainfo

Kauplus asub Keskväljak 4 , Jõhvi
Avatud E - R 9:00 - 18:00, Laupäevade- ,pühapäevadel ja riiklikel pühadel suletud.
Töö vastavalt graafikule.

Tööpakkumise number
#825770

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

4 p. tagasi
Veebipõhine värbamine MÜÜGIKONSULTANT E-SIGARETI KAUPLUSES Easysmoke OÜ
4 p. tagasi
Veebipõhine värbamine
MÜÜGIKONSULTANT E-SIGARETI KAUPLUSES Easysmoke OÜ • Kohtla Järve / Jõhvi
Kohtla Järve / Jõhvi
3 näd. tagasi
BAARIDAAM-ETTEKANDJA Vanameistri Pubi OÜ
BAARIDAAM-ETTEKANDJA Vanameistri Pubi OÜ • Kohtla Järve / Jõhvi
UUS
2 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA RONYX LOG OÜ
UUS
2 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA RONYX LOG OÜ • Kohtla Järve / Jõhvi
4 näd. tagasi
VASTUVÕTUADMINISTRAATOR TTÜ Üliõpilasküla MTÜ
2 päeva jäänud
VASTUVÕTUADMINISTRAATOR TTÜ Üliõpilasküla MTÜ • Kohtla Järve / Jõhvi
nädal tagasi
MÜÜJA-TÖÖKOJA MEISTER VIANORI JÕHVI KESKUSES Tireman OÜ
MÜÜJA-TÖÖKOJA MEISTER VIANORI JÕHVI KESKUSES Tireman OÜ • Kohtla Järve / Jõhvi
Vaatan kõiki