Arvutivõrkude hooldustehnik
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #631133

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Ettevõtte infosüsteemide ja riistvara efektiivse ja tõrgeteta töö tagamine;
* Tehnika-, infosüsteemide ja riistvara hooldus ja arendamine;
* Mänguautomaatide remont, hooldus ja kontroll;
* Remondiks vajaminevate varuosade tellimine ja hankimine.

Nõudmised kandidaadile

* Vähemalt 21-aastane;
* B-kategooria juhiluba;
* Vähemalt erialane keskharidus, kasuks tuleb IT –alane töökogemus;
* Väga hea eesti keele oskus, vene keele oskus vähemalt suhtlustasandil;
* Õppimissoov ja –võime, oskus efektiivseks ajakasutuseks, kõrge pinge- ja rutiinitaluvus, täpsus, koostöötahe ja –võime

Ettevõte pakub

* Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
* Vajadusel tööandjapoolset väljaõpet
* Tööd graafiku alusel
* Eesti-siseseid töölähetusi
* Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#631133

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
10. detsember 2019

OÜ Novoloto kuulub maailma ühte suurimasse mänge- ja mänguautomaate tootvasse kontserni, kus ligi 50 erinevas riigis töötab üle 30 000 inimese. Eestis opereerib ettevõte 22 kasiinot. Hea teeninduse ja ainulaadsete mängudega meelelahutust pakume Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Narvas ja Viljandis.

Vaata rohkem