Arvutite testija
Tööpakkumise number #736402

4
Foxway OÜ
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu igapäevaseks ülesandeks saab olema elektroonikaseadmete (eelkõige arvutite) visuaalne hindamine ja funktsionaalne testimine. Sealhulgas seadmete ettevalmistus (installimine, puhastamine) järgnevateks etappideks.

Ootused kandidaadile

Ootame sind, kui tunned huvi nutiseadmete ja elektroonika vastu. Sobid meile, kui oled süsteemse mõtlemisega, tähelepanelik ja korrektne, talud hästi rutiini.Kui tundsid end eelpool kirjeldatust ära, siis anna endast meile teada.

Meie töötajad ütlevad, et meil töötavad maailma parimad inimesed, siin on suurepärased arenguvõimalused ja, mis seal salata, tasuta lõunad ja puuviljad. Meil saad võimaluse rakendada oma teadmisi ja omandada kogemusi erinevates kiiresti arenevates valdkondades.Ootame sinuga kohtumist, et saaksime sulle kõigest lähemalt rääkida.

Töötasu alates 950 Eur (Bruto).

Tööpakkumise number
#736402

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 950 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. november 2021
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2021
Arvutite testija Arvutite testija

Foxway OÜ

Foxway OÜ tegutseb elektroonikaseadmete taaskasutuse täisteenuse pakkumisega, mille käigus sisseostetud seadmed testitakse ja suunatakse uuele ringile. Tehtava töö kaudu annavad meie meeskonnaliikmed igapäevaselt omapoolse panuse ökoloogilise jalajälje vähendamiseks. Rahvusvaheliselt on meid üle 600 inimese ja Eestis töötab tänaseks üle 430 töötaja.

Unistuste tööandja finalist 2021

Vaata rohkem