Arst
Tööpakkumise number #700655

Arst

HIIU RAVIKESKUS SA
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Arsti peamisteks tööülesanneteks on:

Patsiendi terviseseisundi hindamine ja dokumenteerimine

Õdede nõustamine;

Raviplaani koostamine ja vajadusel selle muutmine

Ootused kandidaadile

Sul on arstina töötamise kogemus vähemalt 5 aastat;

valdad eesti keelt heal tasemel ning vene keelt suhtlustasandil;

oled patsiendikeskne, sõbralik, hooliv ja hea suhtleja;

head arvuti kasutamise oskust;

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi ja meeldivat töökeskkonda

toetavat ja sõbralikku meeskonda

erialaseid koolitusi

Tööaeg kokkuleppel

Tööpakkumise number
#700655

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
4. mai 2021
Arst Arst

SA Hiiu Ravikeskus asub Tallinnas, Nõmmel ja osutab peamiselt statsionaarset õendusabiteenust.

Vaata rohkem

Arst
Arst