Värsked tööpakkumised

ARST Õendusabikliinikusse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 544298

Tööpakkumise number

544298

Töö kirjeldus

AS Lääne Tallinna Keskhaigla õendusabikliinikus (Õismäe tee 179) pakume iseseisvat õendusabi-, hospiits-, psühhogeriaatria- ja päevahoiuteenust kus arsti ülesandeks on patsientide visiteerimine, konsulteerimine ja ravi korrigeerimine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Teilt vähemalt üldarsti kvalifikatsiooni ja erialast töökogemust, head meeskonnatöö- ja suhtlemisoskust, pingetaluvust ja positiivset ellusuhtumist.

Ettevõte pakub

- tööd õendusabimeeskonnas osalise või täistööajaga
- päevast tööd E-R
- konkurentsivõimelist töötasu
- kaasaegset töökeskkonda
- erialaseid koolitusi
- lisapuhkust
- õppelaenu hüvitamise võimalust

Tööle asumise aeg: koheselt

SKui soovite rohkem infot, palun võtke meiega ühendust:
õendusabikliiniku juhataja Margit Kesker telefonil: 650 5224

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. august 2018
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2018

AS Lääne-Tallinna Keskhaigla on arengule ja kvaliteedile orienteeritud patsiendikeskset tervishoiuteenust pakkuv raviasutus.
Usaldusväärne tööandja ligi 1800 töötajale ning hea valik kõigile koostööpartneritele.
Ootame Sind liituma meie meeskonnaga.