Värsked tööpakkumised

Arst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424784

Tööpakkumise number

424784

Töö kirjeldus

Töö sisu on töövõimehindamise ekspertarvamuse koostamine. Töövõimehindamisest saab täpsemalt lugeda siit: https://www.tootukassa.ee/content/toovoimereform/toovoime-hindamine

Suurem osa tööst, ca 90%, on dokumendipõhine ning tööd on võimalik paindlikult teha asukohast ning kellaajast sõltumatult.

Meeskonda otsime arste erinevatest Eesti piirkondadest k.a. Läänemaa, Pärnumaa, Jõgevamaa, Järvamaa, Harjumaa, Raplamaa.

Töökoormus on alates 0,15 (25 tundi kuus) kuni 0,75 koormuseni välja, sõltuvalt arsti enda vajadusest ja valmisolekust.

Nõudmised kandidaadile

Arstidelt on nõutud arstina töötamise kogemus viimase 5 aasta jooksul vähemalt kahel aastal, osaleda võivad ka residendid. Vajalik on ka töövõime hindamise ajal olla praktiseeriv arst. Osaleda ei saa radioloogid, kõikide muude erialade arstid võivad osaleda k.a. perearstid.

Vajalik on arvutiga töötamise oskus.

Pakume töötavatele arstidele atraktiivset lisateenimise võimalust!
Sealjuures paindlikku tööaega ja -kohta.

Väga atraktiivset töötasu!

Lisaküsimuste korral võta julgelt ühendust.

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
24. mai 2016
Brutopalk:
Alates 27.5 EUR tunnis

AS Põhja-Eesti Taastusravikeskus on suurim taastusravikeskus Tallinnas ning Põhja-Eestis. Keskus osutab nii statsionaarseid kui ambulatoorseid taastusravi teenuseid nii Eesti-Haigekassa kindlustatutele kui ka tasuliselt. Ettevõte on omas valdkonn liider ning eestvedaja.