Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #528578

Armeerija

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime kogenuid armeerijaid. Töömaad on Helsingis ja selle ümbruses. Töödeks on põhiliselt uute ehitiste vundamendi tegemine, põrandate ja seinte armeerimine. Tööd algavad sobiva inimese leidmisel.

Ootused kandidaadile

- teil on vähemalt 2 aastat armeerimiskogemust;
- teete tööd iseseisvalt;
- oskate lugeda jooniseid ja saate ülesannetest aru;
- valdate soome keelt sedavõrd, et saate töömaal hakkama;
- teil on kehtivad tööturvalisus- ja tuletöökaart.
- tööluba (kui pole EL-kodanik)

Ettevõte pakub

- palka kaks korda kuus TES-alusel;
- head töökollektiivi ja inimlikku suhtumist;
- igakuine sporlik või meelelahutuslik üritus;
- ausat ja tasaväärset kohtlemist;
- abi majutuse leidmisel.

Tööpakkumise number
#528578

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 14 - 17 €/tunnis
Kuulutus aegub:
10. mai 2018
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2018

CVKeskus.ee klient

Mis on Värväämö ?
Oleme 2015 aasta kevadest toimiv ehitusalale keskendunud töövahendusbüroo. Oleme noor ja teistsugune ettevõte. Praegusel hetkel töötame Helsingis, Tamperel ja Oulus. Meie tööprotseduurid on kõvasti erinevad samal alal töötavatest ettevõtetest. Põhiliselt tööpõhimõtteks on hoolitseda omadest töötajatest ning nende heaolust. Oleme uhked oma töötajatest ja tööst, mida nad igapäevaselt teevad. Värväämö organiseerib igakuiselt sportliku või meelelahutusliku ürituse, millest võib tasuta osa võtta iga meie töötaja.

Info meist:

Vaata rohkem

Armeerija