Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #532779

Armeerija

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

PROFESSIONAALSED ARMEERIJAD

Otsime käesoleval ajal enda meeskonda professionaalseid armeerijaid kellega sõlmida otse tööleping.

Ootused kandidaadile

Kandidaatide juures hindame:

*Professionaalsust ja kogemusi armeerimisalal
*Tööjooniste lugemise oskust
*Iseseisva töö oskust

Ettevõte pakub

Vastu pakume:

*Tööd Soomes
*Konkurentsivõimelist palka
*Võimalust pikaajaliseks tööks
*Töökeskkonda kus võimalik armeerijana areneda

Järgmine intervjuu/testid Tallinnas Mustamäel 23.05 ja 24.05

Kui oled huvitatud kandideerimast tööle, siis palun saada enda CV meie Baltikumi värbamiskonsultandile: info(at)rekry.ee
Tel.: +37258924221

Kõigi kuni 1.06.2018 CV saatnud kandidaatide vahel loositakse välja AIR BALTICu kinkekaart väärtuses 350.- eurot

Tööpakkumise number
#532779

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
3. mai 2018

Scandinaval on suvel 10-aastaseks saav Soome kontsern, mis on kõrgaegadel pakkunud samaaegselt tööd ca 400-le inimesele.Tegutseme tööstusprojektide valdkonnas mh. metalli- ja värvitööde alal.
Betooni armeerimistööd on ettevõtte üks põhitegevusalasid.

Vaata rohkem

Armeerija