https://www.cvkeskus.ee/795639

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #795639

Armeerija-betoneerijad

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime ehitusobjektile ( Kohila) armeerija-betoneerijaid. Tööd korraldab tuntud ehitusettevõte.

Töö kestvus 4-5 nädalat.

 

Sobivad saavad koheselt tööga alustada.

 


Ootused kandidaadile

Vastav töökogemus

Pingetaluvus ja füüsiline vastupidavus


Ettevõte pakub

Huvitavat kogemust, konkurentsivõimelist tasu kokkuleppel


Lisainfo

Saata palgasoov ( bruto tunnitasu)


Tööpakkumise number
#795639
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Armeerija-betoneerijad
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!