Värsked tööpakkumised

Armeerija-Betoneerija VIP3

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 582690

Tööpakkumise number

582690

Töö kirjeldus

Pakkuda tööd armeerija-betoneerijale.

Töö ülesanded: armeerimine, betoneerimine, kilpide ja elementide paigaldus (DOKA/PERI)

TÖÖD HELSINGIS NING LÄHIÜMBRUSES

HEALE TÖÖMEHELE TÖÖD PIKAKS AJAKS

Nõudmised kandidaadile

- Töökogemus vähemalt 2 aastat
- Soome või eesti keele oskus suhtlustasandil
- Eesti kodakondsus või EU pass
- Kasuks tuleb auto kasutamise võimalus
- Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus ja koostöövalmidus

Ettevõte pakub

- Stabiilset tööd
- Vahetustega tööd
- Palka kaks korda kuus
- Majutus ettevõtte poolt (Kahetoalised korterid, korteris max 2 inimest)
- Kulude kompensatsiooni (laevapiletid, kütus, tööriided, ohutusvarustus)
- Kindlustus tööandja poolt
- Ettevõttepoolne tugi Soomes töötamiseks vajalike dokumentide kordaajamisel
- Personaalne kontaktisik, kellega võimalus suhelda eesti inglise vene või soome keeles
- Igakülgne nõustamine ja abistamine

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
29. märts 2019
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2019
Brutopalk:
Alates 13 EUR tunnis

EstEmploy on tööjõuvahendusega tegelev ettevõte, kes varustab nii oskus- kui ka lihttöölisi Eesti- ja Skandinaaviamaadesse. Meie peamised tegevusvaldkonnad on ehitus, tööstus, logistika.

EstEmploy väärtusteks on meie töötajad, läbi mille pakume kvaliteetseid teenuseid oma partneritele.