Värsked tööpakkumised

Äritarkvara arendaja/süsteemianalüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 386677

Tööpakkumise number

386677

Töö kirjeldus

Rakenduste programmeerimine ja haldamine
Andmebaaside hooldamine
Osalemine rakenduste projekteerimisel
Suhtlemine tellijaga

Nõudmised kandidaadile

Vähemalt 3 aastat arenduskogemust infosüsteemide loomisel - (backend ja frontend)
Põhjalikud teadmised andmebaasirakenduste programmeerimisest
Spetsialisti tasemel teadmised klient-server andmebaasidest
Kogemused äritarkvara arendamisel
Integratsioonide loomise kogemus (JSON, REST XML)
Hea Linuxi tundmine
Võõrad ei tohiks olla terminid LAMP, OOP, MVC, SVN/GIT, JIRA, SCRUM
Võime iseseisvalt töötada
Täpsus ja korrektsus
Inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil

Kasuks tuleb:
Andmebaasisüsteemi Progress (OpenEdge) hea tundmine
Kogemus veebiliideste programmeerimisel

Sobivale kandidaadile pakume vaheldusrikast tööd Baltikumi ühes kiiremini arenevas ettevõttes, kaasaegset töökeskkonda koos sõbraliku ja avatud meeskonnaga Laagri Ärimajas, moodsaid töövahendeid ja motiveerivat töötasu ning soodustusi.

Lisainfo

Töökoht asub Vae 16, Laagri alevik, Harjumaa.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. juuli 2015
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2015

AS Magnum on üle 20 aasta tagasi Eestis asutatud Baltimaade juhtiv ravimite hulgi- ja jaemüügikontsern. Oma pühendunud ja professionaalse meeskonna, kaasaegse logistikasüsteemi ja laia apteegivõrgu abil hoolitseme selle eest, et vajalikud ravimid jõuaksid inimesteni kindlalt ja usaldusväärselt.
Viimase aasta jooksul on kontsern jõuliselt laienenud meediavaldkonnas (BNS ost, osaluse suurendamine Eesti Meedias), tehnoloogiasektoris (IT-arendusettevõtte Upitech asutamine), jaekaubanduses (50% Apollo omandamine + rahvusvahelise lemmikloomakaupluste keti asutamine), hulgikaubanduses (Semetroni laienemine Lätti ja Leetu), energeetikas (oleme asutanud päikeseenergeetika ettevõtte, millele kuulub muu hulgas Eesti suurim päikesepark). Laienemine jätkub ning see annab võimaluse luua uusi ametikohti ja kutsuda meie meeskonda väljakutseid armastavaid nooruslikke liikmeid.