Äripäeva raadio toimetaja
Tööpakkumise number #801792

AS Äripäev
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Äripäeva raadio otsib tõelist staari!

Põnev ja mitmekesine töö: teed parimaid raadiosaateid ja –uudiseid

Väljakutsed: kohtud majandus- ja ärimaastiku suurimate tegijatega

Ettevõtlikkus: viid ellu oma julgeid deid nii üksi kui meeskonnaga

Ootused kandidaadile

Oled oodatud kandideerima kui:

- innustud ümbritsevast maailmast

- omad kogemust ajakirjanduses ja head eneseväljendusoskust

- oled julge, enesekindel ja ambitsioonikas

Kandideeri ja saa võimalus teha kvaliteetset ajakirjandust koos parimate ajakirjanikega!

Tööpakkumise number
#801792

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. august 2022
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2022
Äripäeva raadio toimetaja Äripäeva raadio toimetaja

AS Äripäev

Äripäev on osa Skandinaavia suurimast meediafirmast Bonnier Grupp.
Asutamisest alates 1989. aastal on Äripäev vahendanud informatsiooni Eesti juhtidele, eesmärgiga muuta ärikeskkond läbipaistvaks ja kõigile võrdseid võimalusi pakkuvaks. Tänaseks oleme kasvanud laia tooteprofiiliga Eesti juhtivaks ettevõtetele suunatud info pakkujaks.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
SOTSIAALMEEDIA PROJEKTIJUHT Tallink Grupp AS
3 päeva jäänud
SOTSIAALMEEDIA PROJEKTIJUHT Tallink Grupp AS • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
MULTIMEEDIA ÕPPESUUNA KOORDINAATOR Tallinna Kuristiku Gümnaasium
MULTIMEEDIA ÕPPESUUNA KOORDINAATOR Tallinna Kuristiku Gümnaasium • Tallinn
Tallinn
5 p. tagasi
HARIVATE JA MEELELAHUTUSLIKE PROGRAMMIDE PRODUTSENT PROTO avastustehas
5 p. tagasi
HARIVATE JA MEELELAHUTUSLIKE PROGRAMMIDE PRODUTSENT PROTO avastustehas • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
LOOVKIRJUTAJA Tallink Grupp AS
LOOVKIRJUTAJA Tallink Grupp AS • Tallinn
Tallinn
TURUNDUSSPETSIALIST GRAND mööbel OÜ
TURUNDUSSPETSIALIST GRAND mööbel OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki