Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300336

Ärikonsultatsioonide osakonna konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • äriprotsesside ja organisatsioonide töökorraldust puudutavates analüüsi- ja nõustamisprojektides osalemine nii avalikus kui erasektoris
  • sektor- ja turu-uuringutes osalemine
  • tulemus- ja siseauditi projektides osalemine
  • projektimeeskonna liikmena andmekogumise läbiviimine, kvalitatiivne ja kvantitatiivne andmeanalüüs, aruannete koostamine, suhtlemine klientidega

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt magistrikraad)
  • majandus- ja finantsalased teadmised
  • teadmised avaliku ja erasektori organisatsioonide toimimisest
  • tulemustele orienteeritus
  • väga hea kirjalik ja suuline väljendusoskus
  • heal tasemel inglise keele oskus

  • võimalust areneda ning teha karjääri pühendunud ja professionaalse meeskonna liikmena ühes maailma suurimas konsultatsioonifirmas
  • sõbralikku ning paindlikku töökeskkonda
  • isikliku mentorit ja tööalast nõustamist ning juhendamist
  • konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#300336

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
10. märts 2013
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2013

Ernst & Young Baltic AS on Baltimaade juhtiv konsultatsiooni- ja audiitorbüroo. Maailmas töötab Ernst & Youngis 167,000 inimest, keda kõiki ühendavad meie ühised väärtused ja pühendumus kõrge kvaliteedi tagamisele.

Vaata rohkem