Värsked tööpakkumised

Äriklientide projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213564

Tööpakkumise number

213564

Töö kirjeldus

Äri- ja reklaamtoodete aktiivne müük
Klientide nõustamine reklaamkingituste valimisel
Kliendisuhete loomine ja toodete tutvustamine
Olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine
Kauba tellimise ja tootmisprotsessi jälgimine
Erinevate turundusprojektide juhtimine

Nõudmised kandidaadile

Läbirääkimis- ja veenmisoskus
Maksimaalne pühendumine eesmärgi täitmisele
Väga hea eesti keele oskus

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd sõbralikus kollektiivis
Õppimis- ja arenguvõimalusi
Kaasaegseid töötingimusi
Palju tööd

Lisainfo

Kompensatsiooni pakett (auto + GSM)

Kasuks tuleb:
Müügitöö kogemus
Võõrkeelte oskus (inglise, vene, soome).
Autojuhiload, isikliku auto kasutamisvõimalus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
30. november 2010

Kinkston Kingiagentuur on Eesti kõige kiiremini arenev äri- ja reklaamkingituste lahendusi pakkuv ettevõte. Anname klientidele võimaluse just neile sobivate reklaamtoodetega silma paista.
Meie klientideks on Eesti suuremad firmad ja organisatsioonid.
Lähitulevikus pakume kõiki turundajale vajaminevaid tooteid ja teenuseid ning laieneme Soome jt välisturgudele.
Eesmärkide täitmiseks on meie ambitsioonikasse meeskonda oodatud: