Ärikliendihaldur
Tööpakkumise number #798723

2
Charlot OÜ
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

  • Suhtlemine nii potentsiaalsete kui ka olemasolevate klientidega
  • Kliendisuhte hoidmine
  • Ettevõtte ja teenindusmudeli esitlemine
  • Kontoritarvete ja lisanduvate teenuste pakkumine
  • Müügipakkumiste koostamine
  • Müügilepingute sõlmimine

Ootused kandidaadile

  • Kogemus B2B müügis

  • Hea arvutioskus (MS Office, Excel, töö müügiprogrammiga)

  • Esinduslik välimus, hea suhtlemisoskus

  • Autojuhiload (B-kategooria)

  • Keeleoskus: eesti, vene, inglise

  • Isikliku auto kasutamisvõimalus

Ettevõte pakub

  • Vaheldusrikast tööd edukas rahvusvahelises ettevõttes
  • Väljaõpet kohapeal
  • Kontor Tallinna äärelinnas (Mõigu Tehnopark)
  • Töötasu alates 1500 eurost, mille suurust saada ise oma tööga mõjutada
  • Toetavaid kolleege
  • Ettevõttesiseseid soodustusi
  • Ametiauto/autokompensatsioon

Tööpakkumise number
#798723

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. august 2022
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2022
Ärikliendihaldur Ärikliendihaldur

Charlot OÜ

OÜ Charlot on asutatud 1994. OÜ Charlot põhitegevuseks on bürootarvete, kontoritehnika kulumaterjalide ja büroomööbli jae- ning hulgimüük. Ettevõte tegeleb nii kataloogikaubanduse (Charlot kataloog paberkandjal, internetipood) kui ka jaemüügiga. Olulise osa ettevõtte tegevuses on juriidiliste isikute teenindamine. Ettevõttele kuulub Eestis suurim kirjatarvete kaupluste kett CHARLOT. Meie eesmärgiks on pakkuda mitmekülgset tootevalikut, paindlikku hinnapoliitikat, komplektset teenindust nii jaekliendile kui ka asutustele.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 2
nädal tagasi
ÄRIKLIENTIDE MÜÜGIESINDAJA Eden Springs Estonia OÜ
2300 €/kuus
2
ÄRIKLIENTIDE MÜÜGIESINDAJA Eden Springs Estonia OÜ • Tallinn
2300 €/kuus
Tallinn
3 näd. tagasi
MÜÜGISPETSIALIST Sanitex OÜ
5 päeva jäänud
MÜÜGISPETSIALIST Sanitex OÜ • Tallinn
Tallinn
MÜÜGIESINDAJA Finesta Baltic OÜ
MÜÜGIESINDAJA Finesta Baltic OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 9
MÜÜGIESINDAJA Sesoma OÜ
9
MÜÜGIESINDAJA Sesoma OÜ • Tallinn
Tallinn
4 näd. tagasi
VÕTMEKLIENDIHALDUR EUROPARK ESTONIA OÜ
VÕTMEKLIENDIHALDUR EUROPARK ESTONIA OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki