Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #337898

Ärikliendi projektijuht (Soome turule)

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Loovate reklaamkingi lahenduste väljamõtlemine
Uute kliendisuhete loomine
Olemasolevate kliendisuhete hoidmine

Ootused kandidaadile

Hea soome keele oskus nii kõnes kui kirjas
Keskharidus
Soov ja julgus teha müügitööd
Arvuti kasutamise oskus
B-kategooria autojuhiload
Lojaalsus ja töökus
Valmidus väga liikuvaks tööks

Ettevõte pakub

Arenguvõimalusi
Motiveerivat palgasüsteemi

Lisainfo

Kandideerima oodatakse ka üliõpilasi. Elukoht võiks olla Suur-Helsinkis või selle ümbruses.

Tööpakkumise number
#337898

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
4. mai 2014
Kuulutus sisestati:
4. aprill 2014

Temp Group Estonia OÜ kliendiks on 2003. aastal loodud suurima tootevalikuga äri- ja reklaamkingituste tootja ja tarnija Eestis.

Vaata rohkem