Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #719330

Ärikliendi müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tule ja aita meil kasvatada ärikliendibaasi! Ärikliendi müügispetsialistina teed koostööd Eestis kiiresti arenevate ettevõtetega – võtad igapäevaselt ühendust ettevõtetega, kes ei ole veel Tele2e kliendid (kuid varsti just tänu Sinule on) ning leiad just nende vajadustele ja soovidele vastavad lahendused koostöösuhte alustamiseks.

Ootused kandidaadile

See töö on just sulle loodud, kui:

  • Sul on jagada oma edulugu aktiivmüügis ja tugev kirg tõestada end just B2B aktiivmüügis või saavutada edulugu aktiivmüügis
  • Sulle pakuvad huvi erinevad IT-teenused, millega samuti oma igapäevatöös kokku puutud
  • Oled avatud suhtleja – tänu laiale silmaringile suudad leida põnevaid jututeemasid kellega tahes
  • Oled seda usku, et uuendused on põnevad ja tihti abiks, et olla homme edukam kui täna
  • Valdad heal tasemel eesti keelt ning nii inglise kui vene keele oskus on suureks lisaplussiks

Tööpakkumise number
#719330

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. august 2021
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem