Värsked tööpakkumised

Ärikliendi müügispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 388612

Tööpakkumise number

388612

Töö kirjeldus

Uute kliendisuhete loomine ja toodete ning teenuste aktiivne müük. Pidev pakkumiste, tellimuste ja riigihangete vormistamine. Tööprotsess sisaldab paljusi lühikesi müügitsükkleid.

Nõudmised kandidaadile

Just Sina sobid meile kui :
• Sul on sisemine vajadus olla toimekas ja produktiivne
• Sulle meedib tegevust täis päev, sa oled häälestatud tegema palju telefonikõnesid ja müügitehinguid
• Sa suudad ilma vähimagi kõhkluseta vastu võtta ka selle tööülesande, mis sulle ei meeldi
• Sa ei kohku kui klient sulle ära ütleb vaid innustud sellest rohkem
• Sa oskad kliendid endale järgnema panna
• Sa oled hea kõneleja ja kuulaja
• Sa valdad hästi eesti ja vene keelt

Kindlasti oleksid sulle uuel tööl kasuks ka :
• Soome ja inglise keele oskus
• B-kategooria juhiloa olemasolu
• Oled tuttav elementaarse kontoritarkvaraga
• Oled tuttav kaasaegsete suhtlusvahenditega

• Tugevat reklaamitoetust Eesti populaarsemates meediakanalites (TV, internet, raadio)
• Põnevaid väljakutseid ja firmasiseseid arenguvõimalusi
• Põnevaid tootealaseid koolitusi nii Eestis kui ka mujal Euroopas
• Huvitavat tööd kiiresti kasvavas ettevõttes
• Suvist puhkuse võimalust
• Väaga motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu
• Erinevaid soodustusi

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. august 2015
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2015
Brutopalk:
Alates 1200 kuni 4000 EUR kuus

Rehvid Pluss OÜ on kiirelt arenev rehvidega tegelev ettevõte. Viimased aastad oleme olnud järjest Äripäeva Gasellide TOPis kõrgetel kohtadel. Peamiseks väljundiks on rehvide jaemüük, pakume Eestis parimat hinnaklassi ja laia rehvivalikut tuntud tootjatelt. Pakume ka rehvivahetuse teenust sõidu- ja veoautodele. Tänu meie edukale e-poele ( www.rehvidpluss.com ) oleme esindatud kõigis Eesti piirkondades. Meie kollektiiv on töökas, õpihimuline ja mis peamine sõbralik. Pakume meie era- ja äriklientidele asjatundlike nõuandeid ning mugavat ja kvaliteetset teenindust.

Rehvid Pluss OÜ on Rae vallas kaasaegne autoremondi ja rehvitöökoda. Peagi avame uued esinduspunktid Tallinnas ja Tartus.

Rehvid Pluss OÜ on Bridgestone, Goodyear, Sava, Firestone, Dayton ja Syron rehvide ametlik edasimüüja Eestis.