Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672853
Kaugtöö võimalus

Ärikliendi müügikonsultant

Tartu, Tartumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tartu, Tartumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 700 - 3000 €/kuus
Kuulutus sisestati: 20. oktoober 2020
Kuulutus aegub:18. november 2020

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda ärikliendi müügikonsultanti, kelle peamisteks tööülesandeks on: aktiivne müügitöö telefoni teel ja koolitusprojektide administreerimine. Konsultant leiab võimalusi uute kliendisuhete loomiseks ja arendamiseks ning tegeleb suuremate kliendiprojektide haldusega.

Ootused kandidaadile

Sul on soov teha müügitööd

Kesk- või kõrgharidus
Oled kiire taibuga, iseseisev ja proaktiivne
Sulle meeldib organiseerida
Oled täpne ja järjepidev
Hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ning kirjas
Oskus iseseisvalt oma tööd planeerida ja tööülesandeid läbi viia
Väga hea suhtlemis- ja veenmisoskus
Varasem telefonimüügitöö kogemus (soovituslik)
Varasem projektide administreerimise kogemus (soovituslik)
Sul on soov ise oma elu juhtida

Ettevõte pakub

Ideaalset tööaega (E-R 8.30-17.00)
Peale väljaõpet paindlikku kaugtöö võimalust
Töötasu, millele piire ei sea (põhipalk + tulemustasu)
Enesearengu võimalust läbi erinevate koolituste
Teadmisi arendavat vaheldusrikast ja huvitavat tööd
Toetavat ja sõbralikku meeskonda
Ühisüritusi ja sporditoetust

Tööpakkumise number
#672853

Tartu, Tartumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. november 2020
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2020

Juunika Koolitus - üle 20 aasta edukat koolitamiskogemust! Usume pidevasse enesearengusse ja soovime aidata inimestel nautida igapäevast tööd läbi uute oskuste ja teadmiste omandamise.

Juunika Koolituse eesmärgiks on pikaajalise professionaalse partnerina toetada ja innustada spetsialistide, juhtide ning organisatsioonide pidevat arengut. Korraldame koolitusi regulaarselt üle Eesti. Pakume erinevaid töökeskkonna, ohutus- ja ametikoolitusi, koolitusi haridusasutustele ja raamatupidajatele, enesearengu- ja juhtimisalaseid koolitusi.

Vaata rohkem